Bestyrelse

 

Bestyrelsesformand
Mia Christensen
E-mail: mia@hirk.dk
Personale, økonomi, privatopstaldere, heste, formand for stævne udvalget, certificeringer, DRF kontakt, juniorbestyrelse, Kommune, Distrikt 3, forsikringer, arbejdstilsyn, miljø
Næstformand
Anette Gormsen
E-mail: anette@hirk.dk
Personale, økonomi, sponsorer
Kasserer
Lisbeth Korte Hansen
E-mail: kasserer@hirk.dk
Økonomi, løn, løbende regninger, bogføring, stævner, Distrikt 3, juniorbestyrelse, hjælpere, klubmodul, facebook, ryttermærker
Karen1 Sekretær
Karen Skou Andersen
E-mail: karen@hirk.dk
Sekretær, hjælpere, formand for sponsorudvalget, certificeringer, nye ryttere
Suzanne1 Bestyrelsesmedlem
Suzanne Heide
E-mail: suzanne@hirk.dk
Parter, hjælpere
Bestyrelsesmedlem
Kerstin Geitner
E-mail: kerstin@hirk.dk
Web- og mailmaster samt andet IT, facebook, nøgler
Bestyrelsesmedlem
Kristina Vest
E-mail: kristina@hirk.dk
Undervisere, nye ryttere

Juniorbestyrelse

Cecilie_Korte Formand for juniorbestyrelsen
Cecilie Korte Petersen
Silje Juniormedlem
Silje Møller
Esther Juniormedlem
Esther Westergaard
Sofie1 Juniormedlem
Sofie Rømer
Cecilia Juniormedlem
Cecilia Geitner Jensen

Organisationsdiagram 2017
Forretningsorden for bestyrelsen og bestyrelsesmøder 2017
Klubregnskab for 2016 samt budget for 2017