Personale

Undervisere

MELD AFBUD til din underviser når du ikke kan komme. Er du i god tid er e-mail/facebook OK, men med kort varsel er SMS bedst. Spørg underviseren direkte efter mobilnummer.

Underviserne kan IKKE tildele pladser på holdene, da dette skal gøres via klubmodul. Du kan læse mere om tilmelding på denne side. Har du stadig brug for hjælp kan du sende en mail til medlemsansvarlig@hirk.dk

Aja, vikar
aja@hirk.dk
Anni, underviser i dressur og ryttermærker
anni@hirk.dk
Cecilia, vikar
cecilia@hirk.dk
Dan, underviser i spring og dressur
staldmester@hirk.dk
Johanne, underviser i dressur
johanne_o@hirk.dk
Katrine, underviser i dressur og handicapridning
katrine_s@hirk.dk
Malene, underviser i dressur
malene@hirk.dk
Michelle, underviser i dressur
michelle@hirk.dk

Fastansat personale

Dan, Staldmester
Dan er til daglig ansvarlig for heste, bygninger og marker. Desuden er han kontaktperson for praktikanter.
staldmester@hirk.dk
Karen, Staldassistent
Karen varetager ansvaret for hestene, når HIRK har lukket og er ansvarlig for rideskolehestene.

karen@hirk.dk
Martin, Staldassistent
Hjælper Dan i stalden og på markerne
Mik, Staldassistent
Hjælper Dan i stalden og på markerne
Susanne, Daglig leder
Susanne er ansat til at varetage de daglige kontor og personale opgaver.
susanne@hirk.dk

Derudover har vi mange piger og drenge ansat som medhjælpere.