Personale

Undervisere

MELD AFBUD til din underviser når du ikke kan komme. Er du i god tid er e-mail/facebook OK, men med kort varsel er SMS bedst. Spørg underviseren direkte efter mobilnummer.

Underviserne kan IKKE tildele pladser på holdene, da dette skal gøres via klubmodul. Du kan læse mere om tilmelding på denne side. Har du stadig brug for hjælp kan du sende en mail til medlemsansvarlig@hirk.dk

Tryk på navnet af underviseren for at få lidt baggrundsinfo.

Mie, underviser
mie@hirk.dk
Cora Cora, underviser
cora@hirk.dk
Zenia Zenia, underviser
zenia@hirk.dk
Katrine S, underviser
katrine_s@hirk.dk
Johanne O, underviser
johanne_o@hirk.dk
Michelle, underviser
michelle@hirk.dk
Malene, underviser
malene@hirk.dk

Fastansat personale

 

Mie, Staldassistent
Fastboende på HIRK, køb/salg samt tilsyn med heste, hestestatistik, parter
mie@hirk.dk
Dan 1 Dan, Staldmester
Daglig pasning af heste og stald, dyrlægekontakt, kontakt til smed, foderplaner og foderlogistik, vedligehold af ridebaner, folde og udstyr samt alm. vedligehold af hus og grund, miljø, køb/salg af heste, praktikant kontakt både privat og offentlig
E-mail: staldmester@hirk.dk
Susanne Susanne, Daglig leder
Medlemsadministration, venteliste, ridehuskort, klubmodul, økonomi, personaleledelse, skabe, køb/salg af heste, kontakt til eksterne interessenter, opstaldere, stævner, ryttermærker
E-mail: susanne@hirk.dk

Derudover har vi mange piger og drenge ansat som medhjælpere.