Personale

Undervisere

MELD AFBUD til din underviser når du ikke kan komme. Er du i god tid er e-mail/facebook OK, men med kort varsel er SMS bedst. Spørg underviseren direkte efter mobilnummer.

Underviserne kan IKKE tildele pladser på holdene, da dette skal gøres via klubmodul. Du kan læse mere om tilmelding på denne side. Har du stadig brug for hjælp kan du sende en mail til medlemsansvarlig@hirk.dk

Tryk på navnet af underviseren for at få lidt baggrundsinfo.

Anni, underviser
anni@hirk.dk
Christina, underviser
christina@hirk.dk
Johanne O, underviser
johanne_o@hirk.dk
Katrine S, underviser
katrine_s@hirk.dk
Malene, underviser
malene@hirk.dk
Michelle, underviser
michelle@hirk.dk
 Zenia  Zenia, underviser for ryttermærker
 zenia@hirk.dk

Fastansat personale

 

Dan 1 Dan, Staldmester
staldmester@hirk.dk
Karen, Staldassistent
karen@hirk.dk
Susanne Susanne, Daglig leder
susanne@hirk.dk

Derudover har vi mange piger og drenge ansat som medhjælpere.